кокосова олія при вагітності

Кокосова олія при вагітності та годуванні груддю

Кокосова олія в період вагітності, чи можна її вживати? Такі запитання ставлять багато хто в цікавому становищі. І відповідь очевидна – так!

Ось 7 варіантів для її застосування:

Кокосова олія при печії

Кокосова олія надає обволікаючу і заспокійливу дію на слизову оболонку стравоходу, а також знижує кислотність шлункового соку (потрібно прийняти лише чайну ложку кокосової олії після їжі).

Кокосова олія від токсикозу

Токсикоз – супутник вагітності, може виникнути як на самому початку, так і на пізніх термінах. Для полегшення стану приймайте чайну ложку кокосової олії після їжі, її можна додавати в улюблені гарячі напої (це може бути як молоко, чай чи кава).

Кокосова олія від розтяжок

Кококосова олія містить велику кількість вітамінів Е і К, завдяки наявності яких підвищує еластичність шкіри та стимулює вироблення нових клітин. Масло швидко вбирається і допомагає позбутися сухості та відчуття стягнутості. При регулярному застосуванні кокосової олії навіть існуючі розтяжки можуть стати менше і практично зникнути.

Кокосова олія для формування мозку дитини

Для формування та правильного розвитку мозку майбутньої дитини необхідні правильні жири, які містять кокосове масло у великій кількості. Дослідження доводять, що середні ланцюгові тригліцериди, що входять до його складу, підвищують засвоюваність жирних кислот омега-3, деяких мінералів, наприклад, кальцію і магнію, а також жиророзчинних вітамінів A, D, E і K. Всі ці вітаміни активно впливають на розвиток інтелекту майбутньої дитини.

Кокосова олія це джерело швидкої енергії

Жіночий організм особливо потребує енергії в період годування груддю. Кокосова олія не відкладається в підшкірний жир тому, що дуже легко перетравлюється завдяки тому, що для подальшого спалювання переноситься безпосередньо до клітин. А також, кокосова олія надає сприятливий вплив на мозкову діяльність, вона допомагає впоратися з тимчасовою забудькуватістю та розсіяністю, яка присутня в останньому триместрі вагітності та першому періоді після пологів.

Кокосова олія від потрісканих сосків

Кокосова олія допомагає якнайшвидшому відновленню після тріщин і ранок, для цього потрібно регулярно наносити трохи олії на соски. Воно приємно охолоджує та заспокоює шкіру, надає протизапальну дію та попереджає розвиток інфекцій. Кокосова олія абсолютно безпечна для дитини, її не потрібно змивати.

Кокосова олія для зміцнення імунітету немовляти

Кокосова олія на 50%-60% складається з лауринової кислоти, багатий вміст якої у грудному молоці і здатний захистити малюка від інфекцій.
Якщо жінка вживає продукти, що містять лауринову кислоту, то її кількість у материнському молоці зростає. Тому має сенс вже під час вагітності включити до раціону кокосове масло холодного віджиму з найвищим вмістом лауринової кислоти.

Висновок

Кокосова олія може допомогти майбутній мамі максимально щасливо пережити період вагітності та перший час після народження малюка.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик